0850 309 22 78

İmamoğlu / Adana
clock

7/24 İmamoğlu Servisi

0850 309 22 78

Adana İmamoğlu Servisi

Adana İmamoğlu Servisi firmamızı 7 gün 24 saat arayarak arızalı klima, kombi, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve benzeri elektrikli ev aletleri cihazlarınız için destek ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Adana İmamoğlu Servisi talebinde bulunabilirsiniz. Servis sonrası değiştirilen parçalara firmamız tarafından 1 yıl süreyle garanti verilmektedir. Ekonomik çözümler sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin bütçesine katkıda bulunmaya çalışmaktadır.

Adana İmamoğlu Servisi İletişim Bilgileri

🌍 Adana İmamoğlu Servis Adresi: Seyfi Demirsoy Cad. No:6/B/1 İmamoğlu/Adana
📱 Adana İmamoğlu Servis Telefonu : 0850 309 22 78
🛠️ Adana İmamoğlu Servis Türü : ÖZEL SERVİS ( Adana İmamoğlu Servisi )
⏰ Adana İmamoğlu Servis Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
⭐ Adana İmamoğlu Servis Yorumu : ⭐⭐⭐⭐⭐ 5.0 (✅ 81 Değerlendirme)
⌛ Adana İmamoğlu Servisi Hizmet Süresi : 120 Dakika
📅 Adana İmamoğlu Servisi Web Sitesi : https://www.servisg.com
7/24 İmamoğlu Servisi

Cihazınız İçin Doğru Teknik Servis

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile beyaz eşya, klima ve kombi servis, onarım ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Adana İmamoğlu bölgesinde Tüm il , ilçe ve semtlerine gezici mobil servis ağımızla hizmet vermekteyiz.

  • Geniş Servis Ağı
  • Doğru ve Eğitimli Ekip
  • Garantili Parça Değişimi
  • Doğru Teknik Servis Deneyimi
0850 309 22 78

Adana İmamoğlu Servisi

Adana İmamoğlu Beyaz Eşya Servisi

Adana İmamoğlu Beyaz Eşya Servisi firmamız klima, kombi, televizyon, buzdolabı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ısı pompası, fırın ocak ve benzeri ürünleriniz için, tamir bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız. Adana İmamoğlu Servisi Firmamız tarafından yapılan tüm onarım hizmetlerimiz garanti altına alınmaktadır. Arıza kaydı oluşturmak ve servis talebinde bulunmak için bizlere 7 gün 24 saat iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Adana İmamoğlu Klima Servisi

Adana İmamoğlu Klima Servisi olarak bizlere ulaşan müşterilerimize klimalarıyla ilgili her türlü arıza, sıkıntı ya da kurulum gibi işlemleri uzman servis elemanlarımız titizlikle yerine getirir. Adana İmamoğlu geneline hizmet veren firmamız bizlere ulaşan müşterilerimize kısa sürede yardımcı olur. Birçok marka ve modellerde bulunan klimaların bakımları ve montajları sorunsuz bir şekilde yerine getirilir. Güvenilir ve kaliteli hizmet için müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Klimaların kurulumu, bakımı ve herhangi bir arızası profesyonel klima servisleri tarafından yapılır.

Adana İmamoğlu Kombi Servisi

Adana İmamoğlu Kombi Servisi olarak, ısıtma sistemleri, kombi konusunda başarılı bir teknik servis hizmetimiz bulunuyor. Kombilerininiz konusunda kusursuz bir çalışma olması oldukça önemlidir. Ayrıca klima konusunda da aynı şekilde doğru bir çalışma sistemi olması gerekiyor. Hem ısıtma hem de soğutma sistemlerinin düzgün çalışması için gerekli bakım ve onarım işlemlerinin düzenli şekilde yaptırılması oldukça önemlidir. Bu konuda firmamız, uzman teknik servisi ile birlikte çeşitli bakım ve onarım hizmeti sağlıyor. Gerek duyduğunuz her konuda firmamıza ulaşarak hizmet almanız mümkündür. Adana İmamoğlu Kombi Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Problem olan klima ya da kombilerde onarım yaparken bir daha yeniden oluşmaması şeklinde bir tamirat gerçekleşiyor. Bir daha mağdur olmamanız için kısa sürede özenli bir işlemle yeniden kombileriniz eskisi gibi çalışmaya devam ediyor. Ekibimiz servis alanında uzman ve yeterli eğitimi almış bir ekiptir. Her biri sertifika sahibi kişilerden oluşan uzman bir kadroya sahibiz. Ayrıca sadece onarım değil, kombi bakım konusunda da hizmet sağlıyoruz.

Adana İmamoğlu Televizyon Servisi

Adana İmamoğlu Televizyon Servisi, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir Tv Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır. Tüm Parça değişimleri Firmamız Garanti Kapsamındadır. Adana İmamoğlu Televizyon Servisi olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.En Çok Aranan Adana İmamoğlu Servisleri:

Adana İmamoğlu Beyaz Eşya Servisi, Adana İmamoğlu Klima Servisi, Adana İmamoğlu Kombi Servisi, Adana İmamoğlu Televizyon Servisi, Adana İmamoğlu Buzdolabı Servisi, Adana İmamoğlu Çamaşır Makinesi Servisi, Adana İmamoğlu Bulaşık Makinesi Servisi, Adana İmamoğlu Kurutma Makinesi Servisi, Adana İmamoğlu Isı Pompası Servisi, Adana İmamoğlu Fırın Servisi, Adana İmamoğlu Ankastre Servisi, Adana İmamoğlu Termosifon Servisi, Adana İmamoğlu Şofben Servisi.

7/24 Çağrı Merkezi

0850 309 22 78