(0000) 000 00 00

Şenkaya / Erzurum
clock

7/24 Şenkaya Servisi

(0000) 000 00 00

Erzurum Şenkaya Servisi

Erzurum Şenkaya Servisi firmamızı 7 gün 24 saat arayarak arızalı klima, kombi, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve benzeri elektrikli ev aletleri cihazlarınız için destek ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Erzurum Şenkaya Servisi talebinde bulunabilirsiniz. Servis sonrası değiştirilen parçalara firmamız tarafından 1 yıl süreyle garanti verilmektedir. Ekonomik çözümler sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin bütçesine katkıda bulunmaya çalışmaktadır.

7/24 Şenkaya Servisi

Cihazınız İçin Doğru Teknik Servis

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile beyaz eşya, klima ve kombi servis, onarım ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Erzurum Şenkaya bölgesinde Tüm il , ilçe ve semtlerine gezici mobil servis ağımızla hizmet vermekteyiz.

  • Geniş Servis Ağı
  • Doğru ve Eğitimli Ekip
  • Garantili Parça Değişimi
  • Doğru Teknik Servis Deneyimi
(0000) 000 00 00

Erzurum Şenkaya Servisi

Erzurum Şenkaya Beyaz Eşya Servisi

Erzurum Şenkaya Beyaz Eşya Servisi firmamız klima, kombi, televizyon, buzdolabı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ısı pompası, fırın ocak ve benzeri ürünleriniz için, tamir bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız. Erzurum Şenkaya Servisi Firmamız tarafından yapılan tüm onarım hizmetlerimiz garanti altına alınmaktadır. Arıza kaydı oluşturmak ve servis talebinde bulunmak için bizlere 7 gün 24 saat iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Erzurum Şenkaya Klima Servisi

Erzurum Şenkaya Klima Servisi olarak bizlere ulaşan müşterilerimize klimalarıyla ilgili her türlü arıza, sıkıntı ya da kurulum gibi işlemleri uzman servis elemanlarımız titizlikle yerine getirir. Erzurum Şenkaya geneline hizmet veren firmamız bizlere ulaşan müşterilerimize kısa sürede yardımcı olur. Birçok marka ve modellerde bulunan klimaların bakımları ve montajları sorunsuz bir şekilde yerine getirilir. Güvenilir ve kaliteli hizmet için müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Klimaların kurulumu, bakımı ve herhangi bir arızası profesyonel klima servisleri tarafından yapılır.

Erzurum Şenkaya Kombi Servisi

Erzurum Şenkaya Kombi Servisi olarak, ısıtma sistemleri, kombi konusunda başarılı bir teknik servis hizmetimiz bulunuyor. Kombilerininiz konusunda kusursuz bir çalışma olması oldukça önemlidir. Ayrıca klima konusunda da aynı şekilde doğru bir çalışma sistemi olması gerekiyor. Hem ısıtma hem de soğutma sistemlerinin düzgün çalışması için gerekli bakım ve onarım işlemlerinin düzenli şekilde yaptırılması oldukça önemlidir. Bu konuda firmamız, uzman teknik servisi ile birlikte çeşitli bakım ve onarım hizmeti sağlıyor. Gerek duyduğunuz her konuda firmamıza ulaşarak hizmet almanız mümkündür. Erzurum Şenkaya Kombi Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Problem olan klima ya da kombilerde onarım yaparken bir daha yeniden oluşmaması şeklinde bir tamirat gerçekleşiyor. Bir daha mağdur olmamanız için kısa sürede özenli bir işlemle yeniden kombileriniz eskisi gibi çalışmaya devam ediyor. Ekibimiz servis alanında uzman ve yeterli eğitimi almış bir ekiptir. Her biri sertifika sahibi kişilerden oluşan uzman bir kadroya sahibiz. Ayrıca sadece onarım değil, kombi bakım konusunda da hizmet sağlıyoruz.

Erzurum Şenkaya Televizyon Servisi

Erzurum Şenkaya Televizyon Servisi, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir Tv Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır. Tüm Parça değişimleri Firmamız Garanti Kapsamındadır. Erzurum Şenkaya Televizyon Servisi olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.



En Çok Aranan Erzurum Şenkaya Servisleri:

Erzurum Şenkaya Beyaz Eşya Servisi, Erzurum Şenkaya Klima Servisi, Erzurum Şenkaya Kombi Servisi, Erzurum Şenkaya Televizyon Servisi, Erzurum Şenkaya Buzdolabı Servisi, Erzurum Şenkaya Çamaşır Makinesi Servisi, Erzurum Şenkaya Bulaşık Makinesi Servisi, Erzurum Şenkaya Kurutma Makinesi Servisi, Erzurum Şenkaya Isı Pompası Servisi, Erzurum Şenkaya Fırın Servisi, Erzurum Şenkaya Ankastre Servisi, Erzurum Şenkaya Termosifon Servisi, Erzurum Şenkaya Şofben Servisi.

Erzurum Şenkaya Servisi İletişim Bilgileri

🌍 Erzurum Şenkaya Servis Adresi: Seyfi Demirsoy Cad. No:6/B/1 Şenkaya/Erzurum
📱 Erzurum Şenkaya Servis Telefonu : (0000) 000 00 00
🛠️ Erzurum Şenkaya Servis Türü : ÖZEL SERVİS ( Erzurum Şenkaya Servisi )
⏰ Erzurum Şenkaya Servis Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
⭐ Erzurum Şenkaya Servis Yorumu : ⭐⭐⭐⭐⭐ 5.0 (✅ 724 Değerlendirme)
⌛ Erzurum Şenkaya Servisi Hizmet Süresi : 120 Dakika
📅 Erzurum Şenkaya Servisi Web Sitesi : https://www.servisg.com
7/24 Çağrı Merkezi

(0000) 000 00 00