0442 000 0000

Tortum / Erzurum
clock

7/24 Tortum Servisi

0442 000 0000

Erzurum Tortum Servisi

Erzurum Tortum Servisi firmamızı 7 gün 24 saat arayarak arızalı klima, kombi, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve benzeri elektrikli ev aletleri cihazlarınız için destek ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Erzurum Tortum Servisi talebinde bulunabilirsiniz. Servis sonrası değiştirilen parçalara firmamız tarafından 1 yıl süreyle garanti verilmektedir. Ekonomik çözümler sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin bütçesine katkıda bulunmaya çalışmaktadır.

Erzurum Tortum Servisi İletişim Bilgileri

🌍 Erzurum Tortum Servis Adresi: Seyfi Demirsoy Cad. No:6/B/1 Tortum/Erzurum
📱 Erzurum Tortum Servis Telefonu : 0442 000 0000
🛠️ Erzurum Tortum Servis Türü : ÖZEL SERVİS ( Erzurum Tortum Servisi )
⏰ Erzurum Tortum Servis Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
⭐ Erzurum Tortum Servis Yorumu : ⭐⭐⭐⭐⭐ 5.0 (✅ 81 Değerlendirme)
⌛ Erzurum Tortum Servisi Hizmet Süresi : 120 Dakika
📅 Erzurum Tortum Servisi Web Sitesi : https://www.servisg.com
7/24 Tortum Servisi

Cihazınız İçin Doğru Teknik Servis

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile beyaz eşya, klima ve kombi servis, onarım ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Erzurum Tortum bölgesinde Tüm il , ilçe ve semtlerine gezici mobil servis ağımızla hizmet vermekteyiz.

  • Geniş Servis Ağı
  • Doğru ve Eğitimli Ekip
  • Garantili Parça Değişimi
  • Doğru Teknik Servis Deneyimi
0442 000 0000

Erzurum Tortum Servisi

Erzurum Tortum Beyaz Eşya Servisi

Erzurum Tortum Beyaz Eşya Servisi firmamız klima, kombi, televizyon, buzdolabı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ısı pompası, fırın ocak ve benzeri ürünleriniz için, tamir bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız. Erzurum Tortum Servisi Firmamız tarafından yapılan tüm onarım hizmetlerimiz garanti altına alınmaktadır. Arıza kaydı oluşturmak ve servis talebinde bulunmak için bizlere 7 gün 24 saat iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Erzurum Tortum Klima Servisi

Erzurum Tortum Klima Servisi olarak bizlere ulaşan müşterilerimize klimalarıyla ilgili her türlü arıza, sıkıntı ya da kurulum gibi işlemleri uzman servis elemanlarımız titizlikle yerine getirir. Erzurum Tortum geneline hizmet veren firmamız bizlere ulaşan müşterilerimize kısa sürede yardımcı olur. Birçok marka ve modellerde bulunan klimaların bakımları ve montajları sorunsuz bir şekilde yerine getirilir. Güvenilir ve kaliteli hizmet için müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Klimaların kurulumu, bakımı ve herhangi bir arızası profesyonel klima servisleri tarafından yapılır.

Erzurum Tortum Kombi Servisi

Erzurum Tortum Kombi Servisi olarak, ısıtma sistemleri, kombi konusunda başarılı bir teknik servis hizmetimiz bulunuyor. Kombilerininiz konusunda kusursuz bir çalışma olması oldukça önemlidir. Ayrıca klima konusunda da aynı şekilde doğru bir çalışma sistemi olması gerekiyor. Hem ısıtma hem de soğutma sistemlerinin düzgün çalışması için gerekli bakım ve onarım işlemlerinin düzenli şekilde yaptırılması oldukça önemlidir. Bu konuda firmamız, uzman teknik servisi ile birlikte çeşitli bakım ve onarım hizmeti sağlıyor. Gerek duyduğunuz her konuda firmamıza ulaşarak hizmet almanız mümkündür. Erzurum Tortum Kombi Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Problem olan klima ya da kombilerde onarım yaparken bir daha yeniden oluşmaması şeklinde bir tamirat gerçekleşiyor. Bir daha mağdur olmamanız için kısa sürede özenli bir işlemle yeniden kombileriniz eskisi gibi çalışmaya devam ediyor. Ekibimiz servis alanında uzman ve yeterli eğitimi almış bir ekiptir. Her biri sertifika sahibi kişilerden oluşan uzman bir kadroya sahibiz. Ayrıca sadece onarım değil, kombi bakım konusunda da hizmet sağlıyoruz.

Erzurum Tortum Televizyon Servisi

Erzurum Tortum Televizyon Servisi, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir Tv Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır. Tüm Parça değişimleri Firmamız Garanti Kapsamındadır. Erzurum Tortum Televizyon Servisi olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.En Çok Aranan Erzurum Tortum Servisleri:

Erzurum Tortum Beyaz Eşya Servisi, Erzurum Tortum Klima Servisi, Erzurum Tortum Kombi Servisi, Erzurum Tortum Televizyon Servisi, Erzurum Tortum Buzdolabı Servisi, Erzurum Tortum Çamaşır Makinesi Servisi, Erzurum Tortum Bulaşık Makinesi Servisi, Erzurum Tortum Kurutma Makinesi Servisi, Erzurum Tortum Isı Pompası Servisi, Erzurum Tortum Fırın Servisi, Erzurum Tortum Ankastre Servisi, Erzurum Tortum Termosifon Servisi, Erzurum Tortum Şofben Servisi.

7/24 Çağrı Merkezi

0442 000 0000