0438 000 0000

Yüksekova / Hakkari
clock

7/24 Yüksekova Termoteknik Servisi

0438 000 0000

Hakkari Yüksekova Termoteknik Servisi

Hakkari Yüksekova Termoteknik Servisi firmamızı 7 gün 24 saat arayarak arızalı klima, kombi, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve benzeri elektrikli ev aletleri cihazlarınız için destek ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Hakkari Yüksekova Termoteknik Servisi talebinde bulunabilirsiniz. Termoteknik Servis sonrası değiştirilen parçalara firmamız tarafından 1 yıl süreyle garanti verilmektedir. Ekonomik çözümler sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin bütçesine katkıda bulunmaya çalışmaktadır.

Hakkari Yüksekova Termoteknik Servisi İletişim Bilgileri

🌍 Hakkari Yüksekova Termoteknik Servis Adresi: Seyfi Demirsoy Cad. No:6/B/1 Yüksekova/Hakkari
📱 Hakkari Yüksekova Termoteknik Servis Telefonu : 0438 000 0000
🛠️ Hakkari Yüksekova Termoteknik Servis Türü : ÖZEL SERVİS ( Hakkari Yüksekova Termoteknik Servisi )
⏰ Hakkari Yüksekova Termoteknik Servis Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
⭐ Hakkari Yüksekova Termoteknik Servis Yorumu : ⭐⭐⭐⭐⭐ 5.0 (✅ 81 Değerlendirme)
⌛ Hakkari Yüksekova Termoteknik Servisi Hizmet Süresi : 120 Dakika
📅 Hakkari Yüksekova Termoteknik Servisi Web Sitesi : https://www.servisg.com
7/24 Yüksekova Termoteknik Servisi

Cihazınız İçin Doğru Teknik Servis

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile beyaz eşya, klima ve kombi servis, onarım ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Hakkari Yüksekova bölgesinde Tüm il , ilçe ve semtlerine gezici mobil servis ağımızla hizmet vermekteyiz.

  • Geniş Servis Ağı
  • Doğru ve Eğitimli Ekip
  • Garantili Parça Değişimi
  • Doğru Teknik Servis Deneyimi
0438 000 0000

Hakkari Yüksekova Termoteknik Servisi

Hakkari Yüksekova Termoteknik Beyaz Eşya Servisi

Hakkari Yüksekova Termoteknik Beyaz Eşya Servisi firmamız klima, kombi, televizyon, buzdolabı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ısı pompası, fırın ocak ve benzeri ürünleriniz için, tamir bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız. Hakkari Yüksekova Termoteknik Servisi Firmamız tarafından yapılan tüm onarım hizmetlerimiz garanti altına alınmaktadır. Arıza kaydı oluşturmak ve servis talebinde bulunmak için bizlere 7 gün 24 saat iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Hakkari Yüksekova Termoteknik Klima Servisi

Hakkari Yüksekova Termoteknik Klima Servisi olarak bizlere ulaşan müşterilerimize klimalarıyla ilgili her türlü arıza, sıkıntı ya da kurulum gibi işlemleri uzman servis elemanlarımız titizlikle yerine getirir. Hakkari Yüksekova geneline hizmet veren firmamız bizlere ulaşan müşterilerimize kısa sürede yardımcı olur. Birçok marka ve modellerde bulunan klimaların bakımları ve montajları sorunsuz bir şekilde yerine getirilir. Güvenilir ve kaliteli hizmet için müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Klimaların kurulumu, bakımı ve herhangi bir arızası profesyonel klima servisleri tarafından yapılır.

Hakkari Yüksekova Termoteknik Kombi Servisi

Hakkari Yüksekova Termoteknik Kombi Servisi olarak, ısıtma sistemleri, kombi konusunda başarılı bir teknik servis hizmetimiz bulunuyor. Kombilerininiz konusunda kusursuz bir çalışma olması oldukça önemlidir. Ayrıca klima konusunda da aynı şekilde doğru bir çalışma sistemi olması gerekiyor. Hem ısıtma hem de soğutma sistemlerinin düzgün çalışması için gerekli bakım ve onarım işlemlerinin düzenli şekilde yaptırılması oldukça önemlidir. Bu konuda firmamız, uzman teknik servisi ile birlikte çeşitli bakım ve onarım hizmeti sağlıyor. Gerek duyduğunuz her konuda firmamıza ulaşarak hizmet almanız mümkündür. Hakkari Yüksekova Termoteknik Kombi Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Problem olan klima ya da kombilerde onarım yaparken bir daha yeniden oluşmaması şeklinde bir tamirat gerçekleşiyor. Bir daha mağdur olmamanız için kısa sürede özenli bir işlemle yeniden kombileriniz eskisi gibi çalışmaya devam ediyor. Ekibimiz servis alanında uzman ve yeterli eğitimi almış bir ekiptir. Her biri sertifika sahibi kişilerden oluşan uzman bir kadroya sahibiz. Ayrıca sadece onarım değil, kombi bakım konusunda da hizmet sağlıyoruz.

Hakkari Yüksekova Termoteknik Televizyon Servisi

Hakkari Yüksekova Termoteknik Televizyon Servisi, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir Tv Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır. Tüm Parça değişimleri Firmamız Garanti Kapsamındadır. Hakkari Yüksekova Termoteknik Televizyon Servisi olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.En Çok Aranan Hakkari Yüksekova Termoteknik Servisleri:

Hakkari Yüksekova Termoteknik Beyaz Eşya Servisi, Hakkari Yüksekova Termoteknik Klima Servisi, Hakkari Yüksekova Termoteknik Kombi Servisi, Hakkari Yüksekova Termoteknik Televizyon Servisi, Hakkari Yüksekova Termoteknik Buzdolabı Servisi, Hakkari Yüksekova Termoteknik Çamaşır Makinesi Servisi, Hakkari Yüksekova Termoteknik Bulaşık Makinesi Servisi, Hakkari Yüksekova Termoteknik Kurutma Makinesi Servisi, Hakkari Yüksekova Termoteknik Isı Pompası Servisi, Hakkari Yüksekova Termoteknik Fırın Servisi, Hakkari Yüksekova Termoteknik Ankastre Servisi, Hakkari Yüksekova Termoteknik Termosifon Servisi, Hakkari Yüksekova Termoteknik Şofben Servisi.

7/24 Çağrı Merkezi

0438 000 0000