0476 000 0000

/ Iğdır
clock

7/24 Demirdöküm Servisi

0476 000 0000

Iğdır Demirdöküm Servisi

Iğdır Demirdöküm Servisi firmamızı 7 gün 24 saat arayarak arızalı klima, kombi, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve benzeri elektrikli ev aletleri cihazlarınız için destek ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Iğdır Demirdöküm Servisi talebinde bulunabilirsiniz. Demirdöküm Servis sonrası değiştirilen parçalara firmamız tarafından 1 yıl süreyle garanti verilmektedir. Ekonomik çözümler sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin bütçesine katkıda bulunmaya çalışmaktadır.

Iğdır Demirdöküm Servisi İletişim Bilgileri

🌍 Iğdır Demirdöküm Servis Adresi: Seyfi Demirsoy Cad. No:6/B/1 /Iğdır
📱 Iğdır Demirdöküm Servis Telefonu : 0476 000 0000
🛠️ Iğdır Demirdöküm Servis Türü : ÖZEL SERVİS ( Iğdır Demirdöküm Servisi )
⏰ Iğdır Demirdöküm Servis Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
⭐ Iğdır Demirdöküm Servis Yorumu : ⭐⭐⭐⭐⭐ 5.0 (✅ 81 Değerlendirme)
⌛ Iğdır Demirdöküm Servisi Hizmet Süresi : 120 Dakika
📅 Iğdır Demirdöküm Servisi Web Sitesi : https://www.servisg.com
7/24 Demirdöküm Servisi

Cihazınız İçin Doğru Teknik Servis

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile beyaz eşya, klima ve kombi servis, onarım ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Iğdır bölgesinde Tüm il , ilçe ve semtlerine gezici mobil servis ağımızla hizmet vermekteyiz.

  • Geniş Servis Ağı
  • Doğru ve Eğitimli Ekip
  • Garantili Parça Değişimi
  • Doğru Teknik Servis Deneyimi
0476 000 0000

Iğdır Demirdöküm Servisi

Iğdır Demirdöküm Beyaz Eşya Servisi

Iğdır Demirdöküm Beyaz Eşya Servisi firmamız klima, kombi, televizyon, buzdolabı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ısı pompası, fırın ocak ve benzeri ürünleriniz için, tamir bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız. Iğdır Demirdöküm Servisi Firmamız tarafından yapılan tüm onarım hizmetlerimiz garanti altına alınmaktadır. Arıza kaydı oluşturmak ve servis talebinde bulunmak için bizlere 7 gün 24 saat iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Iğdır Demirdöküm Klima Servisi

Iğdır Demirdöküm Klima Servisi olarak bizlere ulaşan müşterilerimize klimalarıyla ilgili her türlü arıza, sıkıntı ya da kurulum gibi işlemleri uzman servis elemanlarımız titizlikle yerine getirir. Iğdır geneline hizmet veren firmamız bizlere ulaşan müşterilerimize kısa sürede yardımcı olur. Birçok marka ve modellerde bulunan klimaların bakımları ve montajları sorunsuz bir şekilde yerine getirilir. Güvenilir ve kaliteli hizmet için müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Klimaların kurulumu, bakımı ve herhangi bir arızası profesyonel klima servisleri tarafından yapılır.

Iğdır Demirdöküm Kombi Servisi

Iğdır Demirdöküm Kombi Servisi olarak, ısıtma sistemleri, kombi konusunda başarılı bir teknik servis hizmetimiz bulunuyor. Kombilerininiz konusunda kusursuz bir çalışma olması oldukça önemlidir. Ayrıca klima konusunda da aynı şekilde doğru bir çalışma sistemi olması gerekiyor. Hem ısıtma hem de soğutma sistemlerinin düzgün çalışması için gerekli bakım ve onarım işlemlerinin düzenli şekilde yaptırılması oldukça önemlidir. Bu konuda firmamız, uzman teknik servisi ile birlikte çeşitli bakım ve onarım hizmeti sağlıyor. Gerek duyduğunuz her konuda firmamıza ulaşarak hizmet almanız mümkündür. Iğdır Demirdöküm Kombi Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Problem olan klima ya da kombilerde onarım yaparken bir daha yeniden oluşmaması şeklinde bir tamirat gerçekleşiyor. Bir daha mağdur olmamanız için kısa sürede özenli bir işlemle yeniden kombileriniz eskisi gibi çalışmaya devam ediyor. Ekibimiz servis alanında uzman ve yeterli eğitimi almış bir ekiptir. Her biri sertifika sahibi kişilerden oluşan uzman bir kadroya sahibiz. Ayrıca sadece onarım değil, kombi bakım konusunda da hizmet sağlıyoruz.

Iğdır Demirdöküm Televizyon Servisi

Iğdır Demirdöküm Televizyon Servisi, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir Tv Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır. Tüm Parça değişimleri Firmamız Garanti Kapsamındadır. Iğdır Demirdöküm Televizyon Servisi olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.En Çok Aranan Iğdır Demirdöküm Servisleri:

Iğdır Demirdöküm Beyaz Eşya Servisi, Iğdır Demirdöküm Klima Servisi, Iğdır Demirdöküm Kombi Servisi, Iğdır Demirdöküm Televizyon Servisi, Iğdır Demirdöküm Buzdolabı Servisi, Iğdır Demirdöküm Çamaşır Makinesi Servisi, Iğdır Demirdöküm Bulaşık Makinesi Servisi, Iğdır Demirdöküm Kurutma Makinesi Servisi, Iğdır Demirdöküm Isı Pompası Servisi, Iğdır Demirdöküm Fırın Servisi, Iğdır Demirdöküm Ankastre Servisi, Iğdır Demirdöküm Termosifon Servisi, Iğdır Demirdöküm Şofben Servisi.

7/24 Çağrı Merkezi

0476 000 0000