(0000) 000 00 00

/ Kahramanmaraş
clock

7/24 Zass Servisi

(0000) 000 00 00

Kahramanmaraş Zass Servisi

Kahramanmaraş Zass Servisi firmamızı 7 gün 24 saat arayarak arızalı klima, kombi, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve benzeri elektrikli ev aletleri cihazlarınız için destek ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Kahramanmaraş Zass Servisi talebinde bulunabilirsiniz. Servis sonrası değiştirilen parçalara firmamız tarafından 1 yıl süreyle garanti verilmektedir. Ekonomik çözümler sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin bütçesine katkıda bulunmaya çalışmaktadır.

7/24 Zass Servisi

Cihazınız İçin Doğru Teknik Servis

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile beyaz eşya, klima ve kombi servis, onarım ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Kahramanmaraş bölgesinde Tüm il , ilçe ve semtlerine gezici mobil servis ağımızla hizmet vermekteyiz.

  • Geniş Servis Ağı
  • Doğru ve Eğitimli Ekip
  • Garantili Parça Değişimi
  • Doğru Teknik Servis Deneyimi
(0000) 000 00 00

Kahramanmaraş Zass Servisi

Kahramanmaraş Zass Beyaz Eşya Servisi

Kahramanmaraş Zass Beyaz Eşya Servisi firmamız klima, kombi, televizyon, buzdolabı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ısı pompası, fırın ocak ve benzeri ürünleriniz için, tamir bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız. Kahramanmaraş Zass Servisi Firmamız tarafından yapılan tüm onarım hizmetlerimiz garanti altına alınmaktadır. Arıza kaydı oluşturmak ve servis talebinde bulunmak için bizlere 7 gün 24 saat iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş Zass Klima Servisi

Kahramanmaraş Zass Klima Servisi olarak bizlere ulaşan müşterilerimize klimalarıyla ilgili her türlü arıza, sıkıntı ya da kurulum gibi işlemleri uzman servis elemanlarımız titizlikle yerine getirir. Kahramanmaraş geneline hizmet veren firmamız bizlere ulaşan müşterilerimize kısa sürede yardımcı olur. Birçok marka ve modellerde bulunan klimaların bakımları ve montajları sorunsuz bir şekilde yerine getirilir. Güvenilir ve kaliteli hizmet için müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Klimaların kurulumu, bakımı ve herhangi bir arızası profesyonel klima servisleri tarafından yapılır.

Kahramanmaraş Zass Kombi Servisi

Kahramanmaraş Zass Kombi Servisi olarak, ısıtma sistemleri, kombi konusunda başarılı bir teknik servis hizmetimiz bulunuyor. Kombilerininiz konusunda kusursuz bir çalışma olması oldukça önemlidir. Ayrıca klima konusunda da aynı şekilde doğru bir çalışma sistemi olması gerekiyor. Hem ısıtma hem de soğutma sistemlerinin düzgün çalışması için gerekli bakım ve onarım işlemlerinin düzenli şekilde yaptırılması oldukça önemlidir. Bu konuda firmamız, uzman teknik servisi ile birlikte çeşitli bakım ve onarım hizmeti sağlıyor. Gerek duyduğunuz her konuda firmamıza ulaşarak hizmet almanız mümkündür. Kahramanmaraş Zass Kombi Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Problem olan klima ya da kombilerde onarım yaparken bir daha yeniden oluşmaması şeklinde bir tamirat gerçekleşiyor. Bir daha mağdur olmamanız için kısa sürede özenli bir işlemle yeniden kombileriniz eskisi gibi çalışmaya devam ediyor. Ekibimiz servis alanında uzman ve yeterli eğitimi almış bir ekiptir. Her biri sertifika sahibi kişilerden oluşan uzman bir kadroya sahibiz. Ayrıca sadece onarım değil, kombi bakım konusunda da hizmet sağlıyoruz.

Kahramanmaraş Zass Televizyon Servisi

Kahramanmaraş Zass Televizyon Servisi, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir Tv Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır. Tüm Parça değişimleri Firmamız Garanti Kapsamındadır. Kahramanmaraş Zass Televizyon Servisi olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.En Çok Aranan Kahramanmaraş Zass Servisleri:

Kahramanmaraş Zass Beyaz Eşya Servisi, Kahramanmaraş Zass Klima Servisi, Kahramanmaraş Zass Kombi Servisi, Kahramanmaraş Zass Televizyon Servisi, Kahramanmaraş Zass Buzdolabı Servisi, Kahramanmaraş Zass Çamaşır Makinesi Servisi, Kahramanmaraş Zass Bulaşık Makinesi Servisi, Kahramanmaraş Zass Kurutma Makinesi Servisi, Kahramanmaraş Zass Isı Pompası Servisi, Kahramanmaraş Zass Fırın Servisi, Kahramanmaraş Zass Ankastre Servisi, Kahramanmaraş Zass Termosifon Servisi, Kahramanmaraş Zass Şofben Servisi.

Kahramanmaraş Zass Servisi İletişim Bilgileri

🌍 Kahramanmaraş Zass Servis Adresi: Seyfi Demirsoy Cad. No:6/B/1 /Kahramanmaraş
📱 Kahramanmaraş Zass Servis Telefonu : (0000) 000 00 00
🛠️ Kahramanmaraş Zass Servis Türü : ÖZEL SERVİS ( Kahramanmaraş Zass Servisi )
⏰ Kahramanmaraş Zass Servis Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
⭐ Kahramanmaraş Zass Servis Yorumu : ⭐⭐⭐⭐⭐ 5.0 (✅ 724 Değerlendirme)
⌛ Kahramanmaraş Zass Servisi Hizmet Süresi : 120 Dakika
📅 Kahramanmaraş Zass Servisi Web Sitesi : https://www.servisg.com
7/24 Çağrı Merkezi

(0000) 000 00 00