0370 000 0000

Merkez / Karabük
clock

7/24 Merkez Zass Servisi

0370 000 0000

Karabük Merkez Zass Servisi

Karabük Merkez Zass Servisi firmamızı 7 gün 24 saat arayarak arızalı klima, kombi, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve benzeri elektrikli ev aletleri cihazlarınız için destek ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Karabük Merkez Zass Servisi talebinde bulunabilirsiniz. Zass Servis sonrası değiştirilen parçalara firmamız tarafından 1 yıl süreyle garanti verilmektedir. Ekonomik çözümler sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin bütçesine katkıda bulunmaya çalışmaktadır.

Karabük Merkez Zass Servisi İletişim Bilgileri

🌍 Karabük Merkez Zass Servis Adresi: Seyfi Demirsoy Cad. No:6/B/1 Merkez/Karabük
📱 Karabük Merkez Zass Servis Telefonu : 0370 000 0000
🛠️ Karabük Merkez Zass Servis Türü : ÖZEL SERVİS ( Karabük Merkez Zass Servisi )
⏰ Karabük Merkez Zass Servis Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
⭐ Karabük Merkez Zass Servis Yorumu : ⭐⭐⭐⭐⭐ 5.0 (✅ 81 Değerlendirme)
⌛ Karabük Merkez Zass Servisi Hizmet Süresi : 120 Dakika
📅 Karabük Merkez Zass Servisi Web Sitesi : https://www.servisg.com
7/24 Merkez Zass Servisi

Cihazınız İçin Doğru Teknik Servis

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile beyaz eşya, klima ve kombi servis, onarım ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Karabük Merkez bölgesinde Tüm il , ilçe ve semtlerine gezici mobil servis ağımızla hizmet vermekteyiz.

  • Geniş Servis Ağı
  • Doğru ve Eğitimli Ekip
  • Garantili Parça Değişimi
  • Doğru Teknik Servis Deneyimi
0370 000 0000

Karabük Merkez Zass Servisi

Karabük Merkez Zass Beyaz Eşya Servisi

Karabük Merkez Zass Beyaz Eşya Servisi firmamız klima, kombi, televizyon, buzdolabı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ısı pompası, fırın ocak ve benzeri ürünleriniz için, tamir bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız. Karabük Merkez Zass Servisi Firmamız tarafından yapılan tüm onarım hizmetlerimiz garanti altına alınmaktadır. Arıza kaydı oluşturmak ve servis talebinde bulunmak için bizlere 7 gün 24 saat iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Karabük Merkez Zass Klima Servisi

Karabük Merkez Zass Klima Servisi olarak bizlere ulaşan müşterilerimize klimalarıyla ilgili her türlü arıza, sıkıntı ya da kurulum gibi işlemleri uzman servis elemanlarımız titizlikle yerine getirir. Karabük Merkez geneline hizmet veren firmamız bizlere ulaşan müşterilerimize kısa sürede yardımcı olur. Birçok marka ve modellerde bulunan klimaların bakımları ve montajları sorunsuz bir şekilde yerine getirilir. Güvenilir ve kaliteli hizmet için müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Klimaların kurulumu, bakımı ve herhangi bir arızası profesyonel klima servisleri tarafından yapılır.

Karabük Merkez Zass Kombi Servisi

Karabük Merkez Zass Kombi Servisi olarak, ısıtma sistemleri, kombi konusunda başarılı bir teknik servis hizmetimiz bulunuyor. Kombilerininiz konusunda kusursuz bir çalışma olması oldukça önemlidir. Ayrıca klima konusunda da aynı şekilde doğru bir çalışma sistemi olması gerekiyor. Hem ısıtma hem de soğutma sistemlerinin düzgün çalışması için gerekli bakım ve onarım işlemlerinin düzenli şekilde yaptırılması oldukça önemlidir. Bu konuda firmamız, uzman teknik servisi ile birlikte çeşitli bakım ve onarım hizmeti sağlıyor. Gerek duyduğunuz her konuda firmamıza ulaşarak hizmet almanız mümkündür. Karabük Merkez Zass Kombi Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Problem olan klima ya da kombilerde onarım yaparken bir daha yeniden oluşmaması şeklinde bir tamirat gerçekleşiyor. Bir daha mağdur olmamanız için kısa sürede özenli bir işlemle yeniden kombileriniz eskisi gibi çalışmaya devam ediyor. Ekibimiz servis alanında uzman ve yeterli eğitimi almış bir ekiptir. Her biri sertifika sahibi kişilerden oluşan uzman bir kadroya sahibiz. Ayrıca sadece onarım değil, kombi bakım konusunda da hizmet sağlıyoruz.

Karabük Merkez Zass Televizyon Servisi

Karabük Merkez Zass Televizyon Servisi, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir Tv Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır. Tüm Parça değişimleri Firmamız Garanti Kapsamındadır. Karabük Merkez Zass Televizyon Servisi olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.En Çok Aranan Karabük Merkez Zass Servisleri:

Karabük Merkez Zass Beyaz Eşya Servisi, Karabük Merkez Zass Klima Servisi, Karabük Merkez Zass Kombi Servisi, Karabük Merkez Zass Televizyon Servisi, Karabük Merkez Zass Buzdolabı Servisi, Karabük Merkez Zass Çamaşır Makinesi Servisi, Karabük Merkez Zass Bulaşık Makinesi Servisi, Karabük Merkez Zass Kurutma Makinesi Servisi, Karabük Merkez Zass Isı Pompası Servisi, Karabük Merkez Zass Fırın Servisi, Karabük Merkez Zass Ankastre Servisi, Karabük Merkez Zass Termosifon Servisi, Karabük Merkez Zass Şofben Servisi.

7/24 Çağrı Merkezi

0370 000 0000