0318 000 0000

Delice / Kırıkkale
clock

7/24 Delice Servisi

0318 000 0000

Kırıkkale Delice Servisi

Kırıkkale Delice Servisi firmamızı 7 gün 24 saat arayarak arızalı klima, kombi, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve benzeri elektrikli ev aletleri cihazlarınız için destek ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Kırıkkale Delice Servisi talebinde bulunabilirsiniz. Servis sonrası değiştirilen parçalara firmamız tarafından 1 yıl süreyle garanti verilmektedir. Ekonomik çözümler sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin bütçesine katkıda bulunmaya çalışmaktadır.

Kırıkkale Delice Servisi İletişim Bilgileri

🌍 Kırıkkale Delice Servis Adresi: Seyfi Demirsoy Cad. No:6/B/1 Delice/Kırıkkale
📱 Kırıkkale Delice Servis Telefonu : 0318 000 0000
🛠️ Kırıkkale Delice Servis Türü : ÖZEL SERVİS ( Kırıkkale Delice Servisi )
⏰ Kırıkkale Delice Servis Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
⭐ Kırıkkale Delice Servis Yorumu : ⭐⭐⭐⭐⭐ 5.0 (✅ 81 Değerlendirme)
⌛ Kırıkkale Delice Servisi Hizmet Süresi : 120 Dakika
📅 Kırıkkale Delice Servisi Web Sitesi : https://www.servisg.com
7/24 Delice Servisi

Cihazınız İçin Doğru Teknik Servis

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile beyaz eşya, klima ve kombi servis, onarım ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Kırıkkale Delice bölgesinde Tüm il , ilçe ve semtlerine gezici mobil servis ağımızla hizmet vermekteyiz.

  • Geniş Servis Ağı
  • Doğru ve Eğitimli Ekip
  • Garantili Parça Değişimi
  • Doğru Teknik Servis Deneyimi
0318 000 0000

Kırıkkale Delice Servisi

Kırıkkale Delice Beyaz Eşya Servisi

Kırıkkale Delice Beyaz Eşya Servisi firmamız klima, kombi, televizyon, buzdolabı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ısı pompası, fırın ocak ve benzeri ürünleriniz için, tamir bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız. Kırıkkale Delice Servisi Firmamız tarafından yapılan tüm onarım hizmetlerimiz garanti altına alınmaktadır. Arıza kaydı oluşturmak ve servis talebinde bulunmak için bizlere 7 gün 24 saat iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Kırıkkale Delice Klima Servisi

Kırıkkale Delice Klima Servisi olarak bizlere ulaşan müşterilerimize klimalarıyla ilgili her türlü arıza, sıkıntı ya da kurulum gibi işlemleri uzman servis elemanlarımız titizlikle yerine getirir. Kırıkkale Delice geneline hizmet veren firmamız bizlere ulaşan müşterilerimize kısa sürede yardımcı olur. Birçok marka ve modellerde bulunan klimaların bakımları ve montajları sorunsuz bir şekilde yerine getirilir. Güvenilir ve kaliteli hizmet için müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Klimaların kurulumu, bakımı ve herhangi bir arızası profesyonel klima servisleri tarafından yapılır.

Kırıkkale Delice Kombi Servisi

Kırıkkale Delice Kombi Servisi olarak, ısıtma sistemleri, kombi konusunda başarılı bir teknik servis hizmetimiz bulunuyor. Kombilerininiz konusunda kusursuz bir çalışma olması oldukça önemlidir. Ayrıca klima konusunda da aynı şekilde doğru bir çalışma sistemi olması gerekiyor. Hem ısıtma hem de soğutma sistemlerinin düzgün çalışması için gerekli bakım ve onarım işlemlerinin düzenli şekilde yaptırılması oldukça önemlidir. Bu konuda firmamız, uzman teknik servisi ile birlikte çeşitli bakım ve onarım hizmeti sağlıyor. Gerek duyduğunuz her konuda firmamıza ulaşarak hizmet almanız mümkündür. Kırıkkale Delice Kombi Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Problem olan klima ya da kombilerde onarım yaparken bir daha yeniden oluşmaması şeklinde bir tamirat gerçekleşiyor. Bir daha mağdur olmamanız için kısa sürede özenli bir işlemle yeniden kombileriniz eskisi gibi çalışmaya devam ediyor. Ekibimiz servis alanında uzman ve yeterli eğitimi almış bir ekiptir. Her biri sertifika sahibi kişilerden oluşan uzman bir kadroya sahibiz. Ayrıca sadece onarım değil, kombi bakım konusunda da hizmet sağlıyoruz.

Kırıkkale Delice Televizyon Servisi

Kırıkkale Delice Televizyon Servisi, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir Tv Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır. Tüm Parça değişimleri Firmamız Garanti Kapsamındadır. Kırıkkale Delice Televizyon Servisi olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.En Çok Aranan Kırıkkale Delice Servisleri:

Kırıkkale Delice Beyaz Eşya Servisi, Kırıkkale Delice Klima Servisi, Kırıkkale Delice Kombi Servisi, Kırıkkale Delice Televizyon Servisi, Kırıkkale Delice Buzdolabı Servisi, Kırıkkale Delice Çamaşır Makinesi Servisi, Kırıkkale Delice Bulaşık Makinesi Servisi, Kırıkkale Delice Kurutma Makinesi Servisi, Kırıkkale Delice Isı Pompası Servisi, Kırıkkale Delice Fırın Servisi, Kırıkkale Delice Ankastre Servisi, Kırıkkale Delice Termosifon Servisi, Kırıkkale Delice Şofben Servisi.

7/24 Çağrı Merkezi

0318 000 0000