0274 000 0000

Gediz / Kütahya
clock

7/24 Gediz Zass Servisi

0274 000 0000

Kütahya Gediz Zass Servisi

Kütahya Gediz Zass Servisi firmamızı 7 gün 24 saat arayarak arızalı klima, kombi, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve benzeri elektrikli ev aletleri cihazlarınız için destek ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Kütahya Gediz Zass Servisi talebinde bulunabilirsiniz. Zass Servis sonrası değiştirilen parçalara firmamız tarafından 1 yıl süreyle garanti verilmektedir. Ekonomik çözümler sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin bütçesine katkıda bulunmaya çalışmaktadır.

Kütahya Gediz Zass Servisi İletişim Bilgileri

🌍 Kütahya Gediz Zass Servis Adresi: Seyfi Demirsoy Cad. No:6/B/1 Gediz/Kütahya
📱 Kütahya Gediz Zass Servis Telefonu : 0274 000 0000
🛠️ Kütahya Gediz Zass Servis Türü : ÖZEL SERVİS ( Kütahya Gediz Zass Servisi )
⏰ Kütahya Gediz Zass Servis Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
⭐ Kütahya Gediz Zass Servis Yorumu : ⭐⭐⭐⭐⭐ 5.0 (✅ 81 Değerlendirme)
⌛ Kütahya Gediz Zass Servisi Hizmet Süresi : 120 Dakika
📅 Kütahya Gediz Zass Servisi Web Sitesi : https://www.servisg.com
7/24 Gediz Zass Servisi

Cihazınız İçin Doğru Teknik Servis

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile beyaz eşya, klima ve kombi servis, onarım ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Kütahya Gediz bölgesinde Tüm il , ilçe ve semtlerine gezici mobil servis ağımızla hizmet vermekteyiz.

  • Geniş Servis Ağı
  • Doğru ve Eğitimli Ekip
  • Garantili Parça Değişimi
  • Doğru Teknik Servis Deneyimi
0274 000 0000

Kütahya Gediz Zass Servisi

Kütahya Gediz Zass Beyaz Eşya Servisi

Kütahya Gediz Zass Beyaz Eşya Servisi firmamız klima, kombi, televizyon, buzdolabı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ısı pompası, fırın ocak ve benzeri ürünleriniz için, tamir bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız. Kütahya Gediz Zass Servisi Firmamız tarafından yapılan tüm onarım hizmetlerimiz garanti altına alınmaktadır. Arıza kaydı oluşturmak ve servis talebinde bulunmak için bizlere 7 gün 24 saat iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Kütahya Gediz Zass Klima Servisi

Kütahya Gediz Zass Klima Servisi olarak bizlere ulaşan müşterilerimize klimalarıyla ilgili her türlü arıza, sıkıntı ya da kurulum gibi işlemleri uzman servis elemanlarımız titizlikle yerine getirir. Kütahya Gediz geneline hizmet veren firmamız bizlere ulaşan müşterilerimize kısa sürede yardımcı olur. Birçok marka ve modellerde bulunan klimaların bakımları ve montajları sorunsuz bir şekilde yerine getirilir. Güvenilir ve kaliteli hizmet için müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Klimaların kurulumu, bakımı ve herhangi bir arızası profesyonel klima servisleri tarafından yapılır.

Kütahya Gediz Zass Kombi Servisi

Kütahya Gediz Zass Kombi Servisi olarak, ısıtma sistemleri, kombi konusunda başarılı bir teknik servis hizmetimiz bulunuyor. Kombilerininiz konusunda kusursuz bir çalışma olması oldukça önemlidir. Ayrıca klima konusunda da aynı şekilde doğru bir çalışma sistemi olması gerekiyor. Hem ısıtma hem de soğutma sistemlerinin düzgün çalışması için gerekli bakım ve onarım işlemlerinin düzenli şekilde yaptırılması oldukça önemlidir. Bu konuda firmamız, uzman teknik servisi ile birlikte çeşitli bakım ve onarım hizmeti sağlıyor. Gerek duyduğunuz her konuda firmamıza ulaşarak hizmet almanız mümkündür. Kütahya Gediz Zass Kombi Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Problem olan klima ya da kombilerde onarım yaparken bir daha yeniden oluşmaması şeklinde bir tamirat gerçekleşiyor. Bir daha mağdur olmamanız için kısa sürede özenli bir işlemle yeniden kombileriniz eskisi gibi çalışmaya devam ediyor. Ekibimiz servis alanında uzman ve yeterli eğitimi almış bir ekiptir. Her biri sertifika sahibi kişilerden oluşan uzman bir kadroya sahibiz. Ayrıca sadece onarım değil, kombi bakım konusunda da hizmet sağlıyoruz.

Kütahya Gediz Zass Televizyon Servisi

Kütahya Gediz Zass Televizyon Servisi, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir Tv Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır. Tüm Parça değişimleri Firmamız Garanti Kapsamındadır. Kütahya Gediz Zass Televizyon Servisi olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.En Çok Aranan Kütahya Gediz Zass Servisleri:

Kütahya Gediz Zass Beyaz Eşya Servisi, Kütahya Gediz Zass Klima Servisi, Kütahya Gediz Zass Kombi Servisi, Kütahya Gediz Zass Televizyon Servisi, Kütahya Gediz Zass Buzdolabı Servisi, Kütahya Gediz Zass Çamaşır Makinesi Servisi, Kütahya Gediz Zass Bulaşık Makinesi Servisi, Kütahya Gediz Zass Kurutma Makinesi Servisi, Kütahya Gediz Zass Isı Pompası Servisi, Kütahya Gediz Zass Fırın Servisi, Kütahya Gediz Zass Ankastre Servisi, Kütahya Gediz Zass Termosifon Servisi, Kütahya Gediz Zass Şofben Servisi.

7/24 Çağrı Merkezi

0274 000 0000