0482 000 0000

Dargeçit / Mardin
clock

7/24 Dargeçit Servisi

0482 000 0000

Mardin Dargeçit Servisi

Mardin Dargeçit Servisi firmamızı 7 gün 24 saat arayarak arızalı klima, kombi, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve benzeri elektrikli ev aletleri cihazlarınız için destek ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Mardin Dargeçit Servisi talebinde bulunabilirsiniz. Servis sonrası değiştirilen parçalara firmamız tarafından 1 yıl süreyle garanti verilmektedir. Ekonomik çözümler sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin bütçesine katkıda bulunmaya çalışmaktadır.

Mardin Dargeçit Servisi İletişim Bilgileri

🌍 Mardin Dargeçit Servis Adresi: Seyfi Demirsoy Cad. No:6/B/1 Dargeçit/Mardin
📱 Mardin Dargeçit Servis Telefonu : 0482 000 0000
🛠️ Mardin Dargeçit Servis Türü : ÖZEL SERVİS ( Mardin Dargeçit Servisi )
⏰ Mardin Dargeçit Servis Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
⭐ Mardin Dargeçit Servis Yorumu : ⭐⭐⭐⭐⭐ 5.0 (✅ 81 Değerlendirme)
⌛ Mardin Dargeçit Servisi Hizmet Süresi : 120 Dakika
📅 Mardin Dargeçit Servisi Web Sitesi : https://www.servisg.com
7/24 Dargeçit Servisi

Cihazınız İçin Doğru Teknik Servis

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile beyaz eşya, klima ve kombi servis, onarım ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Mardin Dargeçit bölgesinde Tüm il , ilçe ve semtlerine gezici mobil servis ağımızla hizmet vermekteyiz.

  • Geniş Servis Ağı
  • Doğru ve Eğitimli Ekip
  • Garantili Parça Değişimi
  • Doğru Teknik Servis Deneyimi
0482 000 0000

Mardin Dargeçit Servisi

Mardin Dargeçit Beyaz Eşya Servisi

Mardin Dargeçit Beyaz Eşya Servisi firmamız klima, kombi, televizyon, buzdolabı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ısı pompası, fırın ocak ve benzeri ürünleriniz için, tamir bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız. Mardin Dargeçit Servisi Firmamız tarafından yapılan tüm onarım hizmetlerimiz garanti altına alınmaktadır. Arıza kaydı oluşturmak ve servis talebinde bulunmak için bizlere 7 gün 24 saat iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Mardin Dargeçit Klima Servisi

Mardin Dargeçit Klima Servisi olarak bizlere ulaşan müşterilerimize klimalarıyla ilgili her türlü arıza, sıkıntı ya da kurulum gibi işlemleri uzman servis elemanlarımız titizlikle yerine getirir. Mardin Dargeçit geneline hizmet veren firmamız bizlere ulaşan müşterilerimize kısa sürede yardımcı olur. Birçok marka ve modellerde bulunan klimaların bakımları ve montajları sorunsuz bir şekilde yerine getirilir. Güvenilir ve kaliteli hizmet için müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Klimaların kurulumu, bakımı ve herhangi bir arızası profesyonel klima servisleri tarafından yapılır.

Mardin Dargeçit Kombi Servisi

Mardin Dargeçit Kombi Servisi olarak, ısıtma sistemleri, kombi konusunda başarılı bir teknik servis hizmetimiz bulunuyor. Kombilerininiz konusunda kusursuz bir çalışma olması oldukça önemlidir. Ayrıca klima konusunda da aynı şekilde doğru bir çalışma sistemi olması gerekiyor. Hem ısıtma hem de soğutma sistemlerinin düzgün çalışması için gerekli bakım ve onarım işlemlerinin düzenli şekilde yaptırılması oldukça önemlidir. Bu konuda firmamız, uzman teknik servisi ile birlikte çeşitli bakım ve onarım hizmeti sağlıyor. Gerek duyduğunuz her konuda firmamıza ulaşarak hizmet almanız mümkündür. Mardin Dargeçit Kombi Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Problem olan klima ya da kombilerde onarım yaparken bir daha yeniden oluşmaması şeklinde bir tamirat gerçekleşiyor. Bir daha mağdur olmamanız için kısa sürede özenli bir işlemle yeniden kombileriniz eskisi gibi çalışmaya devam ediyor. Ekibimiz servis alanında uzman ve yeterli eğitimi almış bir ekiptir. Her biri sertifika sahibi kişilerden oluşan uzman bir kadroya sahibiz. Ayrıca sadece onarım değil, kombi bakım konusunda da hizmet sağlıyoruz.

Mardin Dargeçit Televizyon Servisi

Mardin Dargeçit Televizyon Servisi, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir Tv Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır. Tüm Parça değişimleri Firmamız Garanti Kapsamındadır. Mardin Dargeçit Televizyon Servisi olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.En Çok Aranan Mardin Dargeçit Servisleri:

Mardin Dargeçit Beyaz Eşya Servisi, Mardin Dargeçit Klima Servisi, Mardin Dargeçit Kombi Servisi, Mardin Dargeçit Televizyon Servisi, Mardin Dargeçit Buzdolabı Servisi, Mardin Dargeçit Çamaşır Makinesi Servisi, Mardin Dargeçit Bulaşık Makinesi Servisi, Mardin Dargeçit Kurutma Makinesi Servisi, Mardin Dargeçit Isı Pompası Servisi, Mardin Dargeçit Fırın Servisi, Mardin Dargeçit Ankastre Servisi, Mardin Dargeçit Termosifon Servisi, Mardin Dargeçit Şofben Servisi.

7/24 Çağrı Merkezi

0482 000 0000