0324 000 0000

Erdemli / Mersin
clock

7/24 Erdemli Demirdöküm Servisi

0324 000 0000

Mersin Erdemli Demirdöküm Servisi

Mersin Erdemli Demirdöküm Servisi firmamızı 7 gün 24 saat arayarak arızalı klima, kombi, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve benzeri elektrikli ev aletleri cihazlarınız için destek ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Mersin Erdemli Demirdöküm Servisi talebinde bulunabilirsiniz. Demirdöküm Servis sonrası değiştirilen parçalara firmamız tarafından 1 yıl süreyle garanti verilmektedir. Ekonomik çözümler sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin bütçesine katkıda bulunmaya çalışmaktadır.

Mersin Erdemli Demirdöküm Servisi İletişim Bilgileri

🌍 Mersin Erdemli Demirdöküm Servis Adresi: Seyfi Demirsoy Cad. No:6/B/1 Erdemli/Mersin
📱 Mersin Erdemli Demirdöküm Servis Telefonu : 0324 000 0000
🛠️ Mersin Erdemli Demirdöküm Servis Türü : ÖZEL SERVİS ( Mersin Erdemli Demirdöküm Servisi )
⏰ Mersin Erdemli Demirdöküm Servis Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
⭐ Mersin Erdemli Demirdöküm Servis Yorumu : ⭐⭐⭐⭐⭐ 5.0 (✅ 81 Değerlendirme)
⌛ Mersin Erdemli Demirdöküm Servisi Hizmet Süresi : 120 Dakika
📅 Mersin Erdemli Demirdöküm Servisi Web Sitesi : https://www.servisg.com
7/24 Erdemli Demirdöküm Servisi

Cihazınız İçin Doğru Teknik Servis

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile beyaz eşya, klima ve kombi servis, onarım ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Mersin Erdemli bölgesinde Tüm il , ilçe ve semtlerine gezici mobil servis ağımızla hizmet vermekteyiz.

  • Geniş Servis Ağı
  • Doğru ve Eğitimli Ekip
  • Garantili Parça Değişimi
  • Doğru Teknik Servis Deneyimi
0324 000 0000

Mersin Erdemli Demirdöküm Servisi

Mersin Erdemli Demirdöküm Beyaz Eşya Servisi

Mersin Erdemli Demirdöküm Beyaz Eşya Servisi firmamız klima, kombi, televizyon, buzdolabı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ısı pompası, fırın ocak ve benzeri ürünleriniz için, tamir bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız. Mersin Erdemli Demirdöküm Servisi Firmamız tarafından yapılan tüm onarım hizmetlerimiz garanti altına alınmaktadır. Arıza kaydı oluşturmak ve servis talebinde bulunmak için bizlere 7 gün 24 saat iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Mersin Erdemli Demirdöküm Klima Servisi

Mersin Erdemli Demirdöküm Klima Servisi olarak bizlere ulaşan müşterilerimize klimalarıyla ilgili her türlü arıza, sıkıntı ya da kurulum gibi işlemleri uzman servis elemanlarımız titizlikle yerine getirir. Mersin Erdemli geneline hizmet veren firmamız bizlere ulaşan müşterilerimize kısa sürede yardımcı olur. Birçok marka ve modellerde bulunan klimaların bakımları ve montajları sorunsuz bir şekilde yerine getirilir. Güvenilir ve kaliteli hizmet için müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Klimaların kurulumu, bakımı ve herhangi bir arızası profesyonel klima servisleri tarafından yapılır.

Mersin Erdemli Demirdöküm Kombi Servisi

Mersin Erdemli Demirdöküm Kombi Servisi olarak, ısıtma sistemleri, kombi konusunda başarılı bir teknik servis hizmetimiz bulunuyor. Kombilerininiz konusunda kusursuz bir çalışma olması oldukça önemlidir. Ayrıca klima konusunda da aynı şekilde doğru bir çalışma sistemi olması gerekiyor. Hem ısıtma hem de soğutma sistemlerinin düzgün çalışması için gerekli bakım ve onarım işlemlerinin düzenli şekilde yaptırılması oldukça önemlidir. Bu konuda firmamız, uzman teknik servisi ile birlikte çeşitli bakım ve onarım hizmeti sağlıyor. Gerek duyduğunuz her konuda firmamıza ulaşarak hizmet almanız mümkündür. Mersin Erdemli Demirdöküm Kombi Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Problem olan klima ya da kombilerde onarım yaparken bir daha yeniden oluşmaması şeklinde bir tamirat gerçekleşiyor. Bir daha mağdur olmamanız için kısa sürede özenli bir işlemle yeniden kombileriniz eskisi gibi çalışmaya devam ediyor. Ekibimiz servis alanında uzman ve yeterli eğitimi almış bir ekiptir. Her biri sertifika sahibi kişilerden oluşan uzman bir kadroya sahibiz. Ayrıca sadece onarım değil, kombi bakım konusunda da hizmet sağlıyoruz.

Mersin Erdemli Demirdöküm Televizyon Servisi

Mersin Erdemli Demirdöküm Televizyon Servisi, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir Tv Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır. Tüm Parça değişimleri Firmamız Garanti Kapsamındadır. Mersin Erdemli Demirdöküm Televizyon Servisi olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.En Çok Aranan Mersin Erdemli Demirdöküm Servisleri:

Mersin Erdemli Demirdöküm Beyaz Eşya Servisi, Mersin Erdemli Demirdöküm Klima Servisi, Mersin Erdemli Demirdöküm Kombi Servisi, Mersin Erdemli Demirdöküm Televizyon Servisi, Mersin Erdemli Demirdöküm Buzdolabı Servisi, Mersin Erdemli Demirdöküm Çamaşır Makinesi Servisi, Mersin Erdemli Demirdöküm Bulaşık Makinesi Servisi, Mersin Erdemli Demirdöküm Kurutma Makinesi Servisi, Mersin Erdemli Demirdöküm Isı Pompası Servisi, Mersin Erdemli Demirdöküm Fırın Servisi, Mersin Erdemli Demirdöküm Ankastre Servisi, Mersin Erdemli Demirdöküm Termosifon Servisi, Mersin Erdemli Demirdöküm Şofben Servisi.

7/24 Çağrı Merkezi

0324 000 0000