0536 571 4515

/ Şanlıurfa
clock

7/24 Fujitsu Servisi

0536 571 4515

Şanlıurfa Fujitsu Servisi

Şanlıurfa Fujitsu Servisi firmamızı 7 gün 24 saat arayarak arızalı klima, kombi, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve benzeri elektrikli ev aletleri cihazlarınız için destek ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Şanlıurfa Fujitsu Servisi talebinde bulunabilirsiniz. Servis sonrası değiştirilen parçalara firmamız tarafından 1 yıl süreyle garanti verilmektedir. Ekonomik çözümler sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin bütçesine katkıda bulunmaya çalışmaktadır.

7/24 Fujitsu Servisi

Cihazınız İçin Doğru Teknik Servis

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile beyaz eşya, klima ve kombi servis, onarım ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Şanlıurfa bölgesinde Tüm il , ilçe ve semtlerine gezici mobil servis ağımızla hizmet vermekteyiz.

  • Geniş Servis Ağı
  • Doğru ve Eğitimli Ekip
  • Garantili Parça Değişimi
  • Doğru Teknik Servis Deneyimi
0536 571 4515

Şanlıurfa Fujitsu Servisi

Şanlıurfa Fujitsu Beyaz Eşya Servisi

Şanlıurfa Fujitsu Beyaz Eşya Servisi firmamız klima, kombi, televizyon, buzdolabı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ısı pompası, fırın ocak ve benzeri ürünleriniz için, tamir bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız. Şanlıurfa Fujitsu Servisi Firmamız tarafından yapılan tüm onarım hizmetlerimiz garanti altına alınmaktadır. Arıza kaydı oluşturmak ve servis talebinde bulunmak için bizlere 7 gün 24 saat iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Fujitsu Klima Servisi

Şanlıurfa Fujitsu Klima Servisi olarak bizlere ulaşan müşterilerimize klimalarıyla ilgili her türlü arıza, sıkıntı ya da kurulum gibi işlemleri uzman servis elemanlarımız titizlikle yerine getirir. Şanlıurfa geneline hizmet veren firmamız bizlere ulaşan müşterilerimize kısa sürede yardımcı olur. Birçok marka ve modellerde bulunan klimaların bakımları ve montajları sorunsuz bir şekilde yerine getirilir. Güvenilir ve kaliteli hizmet için müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Klimaların kurulumu, bakımı ve herhangi bir arızası profesyonel klima servisleri tarafından yapılır.

Şanlıurfa Fujitsu Kombi Servisi

Şanlıurfa Fujitsu Kombi Servisi olarak, ısıtma sistemleri, kombi konusunda başarılı bir teknik servis hizmetimiz bulunuyor. Kombilerininiz konusunda kusursuz bir çalışma olması oldukça önemlidir. Ayrıca klima konusunda da aynı şekilde doğru bir çalışma sistemi olması gerekiyor. Hem ısıtma hem de soğutma sistemlerinin düzgün çalışması için gerekli bakım ve onarım işlemlerinin düzenli şekilde yaptırılması oldukça önemlidir. Bu konuda firmamız, uzman teknik servisi ile birlikte çeşitli bakım ve onarım hizmeti sağlıyor. Gerek duyduğunuz her konuda firmamıza ulaşarak hizmet almanız mümkündür. Şanlıurfa Fujitsu Kombi Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Problem olan klima ya da kombilerde onarım yaparken bir daha yeniden oluşmaması şeklinde bir tamirat gerçekleşiyor. Bir daha mağdur olmamanız için kısa sürede özenli bir işlemle yeniden kombileriniz eskisi gibi çalışmaya devam ediyor. Ekibimiz servis alanında uzman ve yeterli eğitimi almış bir ekiptir. Her biri sertifika sahibi kişilerden oluşan uzman bir kadroya sahibiz. Ayrıca sadece onarım değil, kombi bakım konusunda da hizmet sağlıyoruz.

Şanlıurfa Fujitsu Televizyon Servisi

Şanlıurfa Fujitsu Televizyon Servisi, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir Tv Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır. Tüm Parça değişimleri Firmamız Garanti Kapsamındadır. Şanlıurfa Fujitsu Televizyon Servisi olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.En Çok Aranan Şanlıurfa Fujitsu Servisleri:

Şanlıurfa Fujitsu Beyaz Eşya Servisi, Şanlıurfa Fujitsu Klima Servisi, Şanlıurfa Fujitsu Kombi Servisi, Şanlıurfa Fujitsu Televizyon Servisi, Şanlıurfa Fujitsu Buzdolabı Servisi, Şanlıurfa Fujitsu Çamaşır Makinesi Servisi, Şanlıurfa Fujitsu Bulaşık Makinesi Servisi, Şanlıurfa Fujitsu Kurutma Makinesi Servisi, Şanlıurfa Fujitsu Isı Pompası Servisi, Şanlıurfa Fujitsu Fırın Servisi, Şanlıurfa Fujitsu Ankastre Servisi, Şanlıurfa Fujitsu Termosifon Servisi, Şanlıurfa Fujitsu Şofben Servisi.

Şanlıurfa Fujitsu Servisi İletişim Bilgileri

🌍 Şanlıurfa Fujitsu Servis Adresi: Seyfi Demirsoy Cad. No:6/B/1 /Şanlıurfa
📱 Şanlıurfa Fujitsu Servis Telefonu : 0536 571 4515
🛠️ Şanlıurfa Fujitsu Servis Türü : ÖZEL SERVİS ( Şanlıurfa Fujitsu Servisi )
⏰ Şanlıurfa Fujitsu Servis Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
⭐ Şanlıurfa Fujitsu Servis Yorumu : ⭐⭐⭐⭐⭐ 5.0 (✅ 724 Değerlendirme)
⌛ Şanlıurfa Fujitsu Servisi Hizmet Süresi : 120 Dakika
📅 Şanlıurfa Fujitsu Servisi Web Sitesi : https://www.servisg.com
7/24 Çağrı Merkezi

0536 571 4515