0486 000 0000

Merkez / Şırnak
clock

7/24 Merkez Zass Servisi

0486 000 0000

Şırnak Merkez Zass Servisi

Şırnak Merkez Zass Servisi firmamızı 7 gün 24 saat arayarak arızalı klima, kombi, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve benzeri elektrikli ev aletleri cihazlarınız için destek ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Şırnak Merkez Zass Servisi talebinde bulunabilirsiniz. Zass Servis sonrası değiştirilen parçalara firmamız tarafından 1 yıl süreyle garanti verilmektedir. Ekonomik çözümler sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin bütçesine katkıda bulunmaya çalışmaktadır.

Şırnak Merkez Zass Servisi İletişim Bilgileri

🌍 Şırnak Merkez Zass Servis Adresi: Seyfi Demirsoy Cad. No:6/B/1 Merkez/Şırnak
📱 Şırnak Merkez Zass Servis Telefonu : 0486 000 0000
🛠️ Şırnak Merkez Zass Servis Türü : ÖZEL SERVİS ( Şırnak Merkez Zass Servisi )
⏰ Şırnak Merkez Zass Servis Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
⭐ Şırnak Merkez Zass Servis Yorumu : ⭐⭐⭐⭐⭐ 5.0 (✅ 81 Değerlendirme)
⌛ Şırnak Merkez Zass Servisi Hizmet Süresi : 120 Dakika
📅 Şırnak Merkez Zass Servisi Web Sitesi : https://www.servisg.com
7/24 Merkez Zass Servisi

Cihazınız İçin Doğru Teknik Servis

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile beyaz eşya, klima ve kombi servis, onarım ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Şırnak Merkez bölgesinde Tüm il , ilçe ve semtlerine gezici mobil servis ağımızla hizmet vermekteyiz.

  • Geniş Servis Ağı
  • Doğru ve Eğitimli Ekip
  • Garantili Parça Değişimi
  • Doğru Teknik Servis Deneyimi
0486 000 0000

Şırnak Merkez Zass Servisi

Şırnak Merkez Zass Beyaz Eşya Servisi

Şırnak Merkez Zass Beyaz Eşya Servisi firmamız klima, kombi, televizyon, buzdolabı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ısı pompası, fırın ocak ve benzeri ürünleriniz için, tamir bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız. Şırnak Merkez Zass Servisi Firmamız tarafından yapılan tüm onarım hizmetlerimiz garanti altına alınmaktadır. Arıza kaydı oluşturmak ve servis talebinde bulunmak için bizlere 7 gün 24 saat iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Şırnak Merkez Zass Klima Servisi

Şırnak Merkez Zass Klima Servisi olarak bizlere ulaşan müşterilerimize klimalarıyla ilgili her türlü arıza, sıkıntı ya da kurulum gibi işlemleri uzman servis elemanlarımız titizlikle yerine getirir. Şırnak Merkez geneline hizmet veren firmamız bizlere ulaşan müşterilerimize kısa sürede yardımcı olur. Birçok marka ve modellerde bulunan klimaların bakımları ve montajları sorunsuz bir şekilde yerine getirilir. Güvenilir ve kaliteli hizmet için müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Klimaların kurulumu, bakımı ve herhangi bir arızası profesyonel klima servisleri tarafından yapılır.

Şırnak Merkez Zass Kombi Servisi

Şırnak Merkez Zass Kombi Servisi olarak, ısıtma sistemleri, kombi konusunda başarılı bir teknik servis hizmetimiz bulunuyor. Kombilerininiz konusunda kusursuz bir çalışma olması oldukça önemlidir. Ayrıca klima konusunda da aynı şekilde doğru bir çalışma sistemi olması gerekiyor. Hem ısıtma hem de soğutma sistemlerinin düzgün çalışması için gerekli bakım ve onarım işlemlerinin düzenli şekilde yaptırılması oldukça önemlidir. Bu konuda firmamız, uzman teknik servisi ile birlikte çeşitli bakım ve onarım hizmeti sağlıyor. Gerek duyduğunuz her konuda firmamıza ulaşarak hizmet almanız mümkündür. Şırnak Merkez Zass Kombi Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Problem olan klima ya da kombilerde onarım yaparken bir daha yeniden oluşmaması şeklinde bir tamirat gerçekleşiyor. Bir daha mağdur olmamanız için kısa sürede özenli bir işlemle yeniden kombileriniz eskisi gibi çalışmaya devam ediyor. Ekibimiz servis alanında uzman ve yeterli eğitimi almış bir ekiptir. Her biri sertifika sahibi kişilerden oluşan uzman bir kadroya sahibiz. Ayrıca sadece onarım değil, kombi bakım konusunda da hizmet sağlıyoruz.

Şırnak Merkez Zass Televizyon Servisi

Şırnak Merkez Zass Televizyon Servisi, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir Tv Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır. Tüm Parça değişimleri Firmamız Garanti Kapsamındadır. Şırnak Merkez Zass Televizyon Servisi olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.En Çok Aranan Şırnak Merkez Zass Servisleri:

Şırnak Merkez Zass Beyaz Eşya Servisi, Şırnak Merkez Zass Klima Servisi, Şırnak Merkez Zass Kombi Servisi, Şırnak Merkez Zass Televizyon Servisi, Şırnak Merkez Zass Buzdolabı Servisi, Şırnak Merkez Zass Çamaşır Makinesi Servisi, Şırnak Merkez Zass Bulaşık Makinesi Servisi, Şırnak Merkez Zass Kurutma Makinesi Servisi, Şırnak Merkez Zass Isı Pompası Servisi, Şırnak Merkez Zass Fırın Servisi, Şırnak Merkez Zass Ankastre Servisi, Şırnak Merkez Zass Termosifon Servisi, Şırnak Merkez Zass Şofben Servisi.

7/24 Çağrı Merkezi

0486 000 0000