0282 000 0000

Süleymanpaşa / Tekirdağ
clock

7/24 Süleymanpaşa Servisi

0282 000 0000

Tekirdağ Süleymanpaşa Servisi

Tekirdağ Süleymanpaşa Servisi firmamızı 7 gün 24 saat arayarak arızalı klima, kombi, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve benzeri elektrikli ev aletleri cihazlarınız için destek ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Tekirdağ Süleymanpaşa Servisi talebinde bulunabilirsiniz. Servis sonrası değiştirilen parçalara firmamız tarafından 1 yıl süreyle garanti verilmektedir. Ekonomik çözümler sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin bütçesine katkıda bulunmaya çalışmaktadır.

Tekirdağ Süleymanpaşa Servisi İletişim Bilgileri

🌍 Tekirdağ Süleymanpaşa Servis Adresi: Seyfi Demirsoy Cad. No:6/B/1 Süleymanpaşa/Tekirdağ
📱 Tekirdağ Süleymanpaşa Servis Telefonu : 0282 000 0000
🛠️ Tekirdağ Süleymanpaşa Servis Türü : ÖZEL SERVİS ( Tekirdağ Süleymanpaşa Servisi )
⏰ Tekirdağ Süleymanpaşa Servis Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
⭐ Tekirdağ Süleymanpaşa Servis Yorumu : ⭐⭐⭐⭐⭐ 5.0 (✅ 81 Değerlendirme)
⌛ Tekirdağ Süleymanpaşa Servisi Hizmet Süresi : 120 Dakika
📅 Tekirdağ Süleymanpaşa Servisi Web Sitesi : https://www.servisg.com
7/24 Süleymanpaşa Servisi

Cihazınız İçin Doğru Teknik Servis

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile beyaz eşya, klima ve kombi servis, onarım ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Tekirdağ Süleymanpaşa bölgesinde Tüm il , ilçe ve semtlerine gezici mobil servis ağımızla hizmet vermekteyiz.

  • Geniş Servis Ağı
  • Doğru ve Eğitimli Ekip
  • Garantili Parça Değişimi
  • Doğru Teknik Servis Deneyimi
0282 000 0000

Tekirdağ Süleymanpaşa Servisi

Tekirdağ Süleymanpaşa Beyaz Eşya Servisi

Tekirdağ Süleymanpaşa Beyaz Eşya Servisi firmamız klima, kombi, televizyon, buzdolabı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ısı pompası, fırın ocak ve benzeri ürünleriniz için, tamir bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız. Tekirdağ Süleymanpaşa Servisi Firmamız tarafından yapılan tüm onarım hizmetlerimiz garanti altına alınmaktadır. Arıza kaydı oluşturmak ve servis talebinde bulunmak için bizlere 7 gün 24 saat iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Tekirdağ Süleymanpaşa Klima Servisi

Tekirdağ Süleymanpaşa Klima Servisi olarak bizlere ulaşan müşterilerimize klimalarıyla ilgili her türlü arıza, sıkıntı ya da kurulum gibi işlemleri uzman servis elemanlarımız titizlikle yerine getirir. Tekirdağ Süleymanpaşa geneline hizmet veren firmamız bizlere ulaşan müşterilerimize kısa sürede yardımcı olur. Birçok marka ve modellerde bulunan klimaların bakımları ve montajları sorunsuz bir şekilde yerine getirilir. Güvenilir ve kaliteli hizmet için müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Klimaların kurulumu, bakımı ve herhangi bir arızası profesyonel klima servisleri tarafından yapılır.

Tekirdağ Süleymanpaşa Kombi Servisi

Tekirdağ Süleymanpaşa Kombi Servisi olarak, ısıtma sistemleri, kombi konusunda başarılı bir teknik servis hizmetimiz bulunuyor. Kombilerininiz konusunda kusursuz bir çalışma olması oldukça önemlidir. Ayrıca klima konusunda da aynı şekilde doğru bir çalışma sistemi olması gerekiyor. Hem ısıtma hem de soğutma sistemlerinin düzgün çalışması için gerekli bakım ve onarım işlemlerinin düzenli şekilde yaptırılması oldukça önemlidir. Bu konuda firmamız, uzman teknik servisi ile birlikte çeşitli bakım ve onarım hizmeti sağlıyor. Gerek duyduğunuz her konuda firmamıza ulaşarak hizmet almanız mümkündür. Tekirdağ Süleymanpaşa Kombi Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Problem olan klima ya da kombilerde onarım yaparken bir daha yeniden oluşmaması şeklinde bir tamirat gerçekleşiyor. Bir daha mağdur olmamanız için kısa sürede özenli bir işlemle yeniden kombileriniz eskisi gibi çalışmaya devam ediyor. Ekibimiz servis alanında uzman ve yeterli eğitimi almış bir ekiptir. Her biri sertifika sahibi kişilerden oluşan uzman bir kadroya sahibiz. Ayrıca sadece onarım değil, kombi bakım konusunda da hizmet sağlıyoruz.

Tekirdağ Süleymanpaşa Televizyon Servisi

Tekirdağ Süleymanpaşa Televizyon Servisi, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir Tv Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır. Tüm Parça değişimleri Firmamız Garanti Kapsamındadır. Tekirdağ Süleymanpaşa Televizyon Servisi olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.En Çok Aranan Tekirdağ Süleymanpaşa Servisleri:

Tekirdağ Süleymanpaşa Beyaz Eşya Servisi, Tekirdağ Süleymanpaşa Klima Servisi, Tekirdağ Süleymanpaşa Kombi Servisi, Tekirdağ Süleymanpaşa Televizyon Servisi, Tekirdağ Süleymanpaşa Buzdolabı Servisi, Tekirdağ Süleymanpaşa Çamaşır Makinesi Servisi, Tekirdağ Süleymanpaşa Bulaşık Makinesi Servisi, Tekirdağ Süleymanpaşa Kurutma Makinesi Servisi, Tekirdağ Süleymanpaşa Isı Pompası Servisi, Tekirdağ Süleymanpaşa Fırın Servisi, Tekirdağ Süleymanpaşa Ankastre Servisi, Tekirdağ Süleymanpaşa Termosifon Servisi, Tekirdağ Süleymanpaşa Şofben Servisi.

7/24 Çağrı Merkezi

0282 000 0000