0372 000 0000

Ereğli / Zonguldak
clock

7/24 Ereğli Zass Servisi

0372 000 0000

Zonguldak Ereğli Zass Servisi

Zonguldak Ereğli Zass Servisi firmamızı 7 gün 24 saat arayarak arızalı klima, kombi, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve benzeri elektrikli ev aletleri cihazlarınız için destek ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Zonguldak Ereğli Zass Servisi talebinde bulunabilirsiniz. Zass Servis sonrası değiştirilen parçalara firmamız tarafından 1 yıl süreyle garanti verilmektedir. Ekonomik çözümler sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin bütçesine katkıda bulunmaya çalışmaktadır.

Zonguldak Ereğli Zass Servisi İletişim Bilgileri

🌍 Zonguldak Ereğli Zass Servis Adresi: Seyfi Demirsoy Cad. No:6/B/1 Ereğli/Zonguldak
📱 Zonguldak Ereğli Zass Servis Telefonu : 0372 000 0000
🛠️ Zonguldak Ereğli Zass Servis Türü : ÖZEL SERVİS ( Zonguldak Ereğli Zass Servisi )
⏰ Zonguldak Ereğli Zass Servis Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
⭐ Zonguldak Ereğli Zass Servis Yorumu : ⭐⭐⭐⭐⭐ 5.0 (✅ 81 Değerlendirme)
⌛ Zonguldak Ereğli Zass Servisi Hizmet Süresi : 120 Dakika
📅 Zonguldak Ereğli Zass Servisi Web Sitesi : https://www.servisg.com
7/24 Ereğli Zass Servisi

Cihazınız İçin Doğru Teknik Servis

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile beyaz eşya, klima ve kombi servis, onarım ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Zonguldak Ereğli bölgesinde Tüm il , ilçe ve semtlerine gezici mobil servis ağımızla hizmet vermekteyiz.

  • Geniş Servis Ağı
  • Doğru ve Eğitimli Ekip
  • Garantili Parça Değişimi
  • Doğru Teknik Servis Deneyimi
0372 000 0000

Zonguldak Ereğli Zass Servisi

Zonguldak Ereğli Zass Beyaz Eşya Servisi

Zonguldak Ereğli Zass Beyaz Eşya Servisi firmamız klima, kombi, televizyon, buzdolabı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ısı pompası, fırın ocak ve benzeri ürünleriniz için, tamir bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız. Zonguldak Ereğli Zass Servisi Firmamız tarafından yapılan tüm onarım hizmetlerimiz garanti altına alınmaktadır. Arıza kaydı oluşturmak ve servis talebinde bulunmak için bizlere 7 gün 24 saat iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Zonguldak Ereğli Zass Klima Servisi

Zonguldak Ereğli Zass Klima Servisi olarak bizlere ulaşan müşterilerimize klimalarıyla ilgili her türlü arıza, sıkıntı ya da kurulum gibi işlemleri uzman servis elemanlarımız titizlikle yerine getirir. Zonguldak Ereğli geneline hizmet veren firmamız bizlere ulaşan müşterilerimize kısa sürede yardımcı olur. Birçok marka ve modellerde bulunan klimaların bakımları ve montajları sorunsuz bir şekilde yerine getirilir. Güvenilir ve kaliteli hizmet için müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Klimaların kurulumu, bakımı ve herhangi bir arızası profesyonel klima servisleri tarafından yapılır.

Zonguldak Ereğli Zass Kombi Servisi

Zonguldak Ereğli Zass Kombi Servisi olarak, ısıtma sistemleri, kombi konusunda başarılı bir teknik servis hizmetimiz bulunuyor. Kombilerininiz konusunda kusursuz bir çalışma olması oldukça önemlidir. Ayrıca klima konusunda da aynı şekilde doğru bir çalışma sistemi olması gerekiyor. Hem ısıtma hem de soğutma sistemlerinin düzgün çalışması için gerekli bakım ve onarım işlemlerinin düzenli şekilde yaptırılması oldukça önemlidir. Bu konuda firmamız, uzman teknik servisi ile birlikte çeşitli bakım ve onarım hizmeti sağlıyor. Gerek duyduğunuz her konuda firmamıza ulaşarak hizmet almanız mümkündür. Zonguldak Ereğli Zass Kombi Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Problem olan klima ya da kombilerde onarım yaparken bir daha yeniden oluşmaması şeklinde bir tamirat gerçekleşiyor. Bir daha mağdur olmamanız için kısa sürede özenli bir işlemle yeniden kombileriniz eskisi gibi çalışmaya devam ediyor. Ekibimiz servis alanında uzman ve yeterli eğitimi almış bir ekiptir. Her biri sertifika sahibi kişilerden oluşan uzman bir kadroya sahibiz. Ayrıca sadece onarım değil, kombi bakım konusunda da hizmet sağlıyoruz.

Zonguldak Ereğli Zass Televizyon Servisi

Zonguldak Ereğli Zass Televizyon Servisi, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir Tv Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır. Tüm Parça değişimleri Firmamız Garanti Kapsamındadır. Zonguldak Ereğli Zass Televizyon Servisi olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.En Çok Aranan Zonguldak Ereğli Zass Servisleri:

Zonguldak Ereğli Zass Beyaz Eşya Servisi, Zonguldak Ereğli Zass Klima Servisi, Zonguldak Ereğli Zass Kombi Servisi, Zonguldak Ereğli Zass Televizyon Servisi, Zonguldak Ereğli Zass Buzdolabı Servisi, Zonguldak Ereğli Zass Çamaşır Makinesi Servisi, Zonguldak Ereğli Zass Bulaşık Makinesi Servisi, Zonguldak Ereğli Zass Kurutma Makinesi Servisi, Zonguldak Ereğli Zass Isı Pompası Servisi, Zonguldak Ereğli Zass Fırın Servisi, Zonguldak Ereğli Zass Ankastre Servisi, Zonguldak Ereğli Zass Termosifon Servisi, Zonguldak Ereğli Zass Şofben Servisi.

7/24 Çağrı Merkezi

0372 000 0000