0372 000 0000

Merkez / Zonguldak
clock

7/24 Merkez Zass Servisi

0372 000 0000

Zonguldak Merkez Zass Servisi

Zonguldak Merkez Zass Servisi firmamızı 7 gün 24 saat arayarak arızalı klima, kombi, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve benzeri elektrikli ev aletleri cihazlarınız için destek ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Zonguldak Merkez Zass Servisi talebinde bulunabilirsiniz. Zass Servis sonrası değiştirilen parçalara firmamız tarafından 1 yıl süreyle garanti verilmektedir. Ekonomik çözümler sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin bütçesine katkıda bulunmaya çalışmaktadır.

Zonguldak Merkez Zass Servisi İletişim Bilgileri

🌍 Zonguldak Merkez Zass Servis Adresi: Seyfi Demirsoy Cad. No:6/B/1 Merkez/Zonguldak
📱 Zonguldak Merkez Zass Servis Telefonu : 0372 000 0000
🛠️ Zonguldak Merkez Zass Servis Türü : ÖZEL SERVİS ( Zonguldak Merkez Zass Servisi )
⏰ Zonguldak Merkez Zass Servis Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
⭐ Zonguldak Merkez Zass Servis Yorumu : ⭐⭐⭐⭐⭐ 5.0 (✅ 81 Değerlendirme)
⌛ Zonguldak Merkez Zass Servisi Hizmet Süresi : 120 Dakika
📅 Zonguldak Merkez Zass Servisi Web Sitesi : https://www.servisg.com
7/24 Merkez Zass Servisi

Cihazınız İçin Doğru Teknik Servis

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile beyaz eşya, klima ve kombi servis, onarım ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Zonguldak Merkez bölgesinde Tüm il , ilçe ve semtlerine gezici mobil servis ağımızla hizmet vermekteyiz.

  • Geniş Servis Ağı
  • Doğru ve Eğitimli Ekip
  • Garantili Parça Değişimi
  • Doğru Teknik Servis Deneyimi
0372 000 0000

Zonguldak Merkez Zass Servisi

Zonguldak Merkez Zass Beyaz Eşya Servisi

Zonguldak Merkez Zass Beyaz Eşya Servisi firmamız klima, kombi, televizyon, buzdolabı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ısı pompası, fırın ocak ve benzeri ürünleriniz için, tamir bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız. Zonguldak Merkez Zass Servisi Firmamız tarafından yapılan tüm onarım hizmetlerimiz garanti altına alınmaktadır. Arıza kaydı oluşturmak ve servis talebinde bulunmak için bizlere 7 gün 24 saat iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Zonguldak Merkez Zass Klima Servisi

Zonguldak Merkez Zass Klima Servisi olarak bizlere ulaşan müşterilerimize klimalarıyla ilgili her türlü arıza, sıkıntı ya da kurulum gibi işlemleri uzman servis elemanlarımız titizlikle yerine getirir. Zonguldak Merkez geneline hizmet veren firmamız bizlere ulaşan müşterilerimize kısa sürede yardımcı olur. Birçok marka ve modellerde bulunan klimaların bakımları ve montajları sorunsuz bir şekilde yerine getirilir. Güvenilir ve kaliteli hizmet için müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Klimaların kurulumu, bakımı ve herhangi bir arızası profesyonel klima servisleri tarafından yapılır.

Zonguldak Merkez Zass Kombi Servisi

Zonguldak Merkez Zass Kombi Servisi olarak, ısıtma sistemleri, kombi konusunda başarılı bir teknik servis hizmetimiz bulunuyor. Kombilerininiz konusunda kusursuz bir çalışma olması oldukça önemlidir. Ayrıca klima konusunda da aynı şekilde doğru bir çalışma sistemi olması gerekiyor. Hem ısıtma hem de soğutma sistemlerinin düzgün çalışması için gerekli bakım ve onarım işlemlerinin düzenli şekilde yaptırılması oldukça önemlidir. Bu konuda firmamız, uzman teknik servisi ile birlikte çeşitli bakım ve onarım hizmeti sağlıyor. Gerek duyduğunuz her konuda firmamıza ulaşarak hizmet almanız mümkündür. Zonguldak Merkez Zass Kombi Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Problem olan klima ya da kombilerde onarım yaparken bir daha yeniden oluşmaması şeklinde bir tamirat gerçekleşiyor. Bir daha mağdur olmamanız için kısa sürede özenli bir işlemle yeniden kombileriniz eskisi gibi çalışmaya devam ediyor. Ekibimiz servis alanında uzman ve yeterli eğitimi almış bir ekiptir. Her biri sertifika sahibi kişilerden oluşan uzman bir kadroya sahibiz. Ayrıca sadece onarım değil, kombi bakım konusunda da hizmet sağlıyoruz.

Zonguldak Merkez Zass Televizyon Servisi

Zonguldak Merkez Zass Televizyon Servisi, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir Tv Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır. Tüm Parça değişimleri Firmamız Garanti Kapsamındadır. Zonguldak Merkez Zass Televizyon Servisi olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.En Çok Aranan Zonguldak Merkez Zass Servisleri:

Zonguldak Merkez Zass Beyaz Eşya Servisi, Zonguldak Merkez Zass Klima Servisi, Zonguldak Merkez Zass Kombi Servisi, Zonguldak Merkez Zass Televizyon Servisi, Zonguldak Merkez Zass Buzdolabı Servisi, Zonguldak Merkez Zass Çamaşır Makinesi Servisi, Zonguldak Merkez Zass Bulaşık Makinesi Servisi, Zonguldak Merkez Zass Kurutma Makinesi Servisi, Zonguldak Merkez Zass Isı Pompası Servisi, Zonguldak Merkez Zass Fırın Servisi, Zonguldak Merkez Zass Ankastre Servisi, Zonguldak Merkez Zass Termosifon Servisi, Zonguldak Merkez Zass Şofben Servisi.

7/24 Çağrı Merkezi

0372 000 0000